Nancy Navarro: Messi, ëndrra ime e pamundur (FOTO LAJM)

Quhet Nancy Navarro dhe është vajza e re e argjentinases "Diario". Njihet si vajza pin-up dhe është një prej personazheve më aktivë në rrjetet sociale në vendin e saj.

E intervistuar nga po "Diario", Nancy ka rrëfyer ëndrrën e saj në sirtar që lidhet me yllin e Argjentinës dhe Barcelonës, Lionel Messi.

"Ëndërroj të kaloj një natë romantike me njeriun e jetës sime (dashuria ime e pamundur është Lionel Messi). Të vijë në shtëpi, të hamë një darkë të qetë, një akullore, të bëj një dush para se të iki, ai të futet në banjë dhe më pas të bëjmë dashuri në ujë", ka thënë Nancy duke fantazuar për 4 herë "Topin e Artë".

Fjalët e 20-vjeçares sigurisht që nuk do ti kenë pëlqyer Antonella Roccuzzos, me të cilën Messi ka edhe një djalë, Thiago. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori