Napolitanët çmenden pas së dashurës së Xhemailit (FOTO LAJM)

Shqiptar i Galatasaray, por që luan për ngjyrat e Zvicrës, Blerim Xhemaili, ka postuar një selfie në profilin e tij në Instagram ku shfaqet bashkë me të fejuarën e tij, Erjona Sulejmani.

Tetovari mban në dorë një pjatë me ushqim, ndërsa kjo foto ka bërë shumë bujë edhe në mediat italiane. Është revista napolitane "Napoli Magazine", që ka thurur elozhe për bukurinë e partneres së Xhemailit.

Erjona dhe Blerimi janë të lidhur prej disa muajsh dhe së shpejti do të bëhen edhe prindër. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2015, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori