Në finalen Champions modelja heq peshqirin, por fansat u shokuan (VIDEO)
Kinsey ka publikuar një video interesante në Instagram.

Ajo shihet e mbështjellur me peshqir, derisa ecte dhe bënte lëvizje provokative para kamerës, shkruan Syri Kosova.

Për një moment, ajo tentoi të zhvishet.

Por, kur e hoqi peshqirin, nuk ishte ajo, por, ishte komedianiindian Just Sul.

Videon qesharake e keni më lart.
Shtuar më 03/12/2019, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori