Neymar dhe Hilton festojnë bashkë në Ibiza (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mund të vazhdojë të jetë i dëmtuar, por ky fakt nuk e pengon yllin e Barcelonës Neymar të shijojë në maksimum pushimet verore. Braziliani ndodhet në ishullin e famshëm spanjoll Ibizabashku me të dashurën e tij Bruna Marquezine dhe miq të tyre, ndërsa së fundmi i janë bashkuar edhe Paris Hilton dhe Bastian Schwinsteiger.

Miliarderja dhe Neymar kanë festuarbashku mbrëmjen e djeshme në një prej club-eve të zonës, ndërsa kampioni i botës ishte duke festuar ditëlindjen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori