Neymar gjen të dashur të re, pas ndarjes me Bruna Marquezin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Braziliani Neymar u nda vetëm një muaj më parë me Bruna Marquezin pas 6 vitesh të lidhur bashk.

Megjithatë ylli i Paris saint German, nuk ka ngruar të gjejë të dashur të re ajo është aktorja Giovanna Lancellotti dhe është me orgjinë braziliane.

Të dy ndodhen në Londër duke bër shaka në Instagram, sikurse kanë mësuar ‘’paparacët’’ lidhja mes tyre është më shumë se miqësore. /albeu.com/

Shtuar më 17/11/2018, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori