Nga Kardashian te Irina, 30 të dashurat të CR7 (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me trofe, si personalë, ashtu edhe me skuadra.

Portugezi është po kaq i suksesshëm edhe në jetën e tij private, ku ka pasur marrëdhënie, flirte e romanca me dhjetëra vajza.

Mediat kanë bërë një listë me 30 prej tyre, për të cilat është folur më gjatë se kanë shijuar romancat me futbollistin portugez.

Gjithçka fillon nga Karina Ferro dhe vijon me emra mjaft të njohur të modës dhe ekranit, si Kim Kardashian, Paris Hilton etj.
Shtuar më 13/04/2019, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori