Njihuni me partneren sek*i të Higuain, e cila do nisë një jetë të re me argjentinasin në Londër (FOTO LAJM)

Gonzalo Higuain është pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Chelsea-t.

Por së bashku me HiguainLondër do e shoqërojë dhe parterja e argjentinasit.

Ajo quhet Lara Wechsler me profesion është aktore dhe modele, shkruan Albeu.com.

Çifti ka dhe një vajzë e cila quhet Alma. Ata të dy u njohën gjatë kohës kur "El Pipita" luante te Napoli.

Pavarësisht nga thashethemet e përsëritura të një krize mes tyre nuk ka asgjë të vërtetë pasi ajo nuk preferon të jetë active në intervista dhe në rrjetet sociale.

Ndërkohë tabloidët britanikë janë të sigurtë se Larës do ti duhet të përshtatet me jetën e re në Londër. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori