Njihuni me Sonia Izasan, seks-bomba që ndau Vidalin nga gruaja (FOTO LAJM)

Arturo Vidal, i dha fund marrëdhënies disavjeçare me bashkëshorten e tij. Shkak për këtë ndarje u bë lidhja e mesfushorit me modelen kolumbiane, Sonia Izasa.

Kjo e fundit është e dashuruar pas fitnesit dhe shfaqet tepër aktive në rrjetet sociale. Me format e saj perfekte dhe me selfie të shumta, Sonia mahnit çdo ditë në "Instagram".
Shtuar më 18/06/2019, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori