Nuk do ta njihni, si dukej gazetarja Sonila Meço në daljen e saj të parë në ekran (FOTO LAJM)

Sonila Meço është një ndër moderatoret më të dashura shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan detaje nga jeta e saj profesionale dhe private.

Meço është prej vitesh një figurë e njohur e ekraneve tona, por doni ta shihni si ka qenë në fillimet e karrierës së saj?

Puna e saj nisi në Tv Klan në shtator 2001 dhe në foton e mësiperme mund të shihni sesa ka ndryshuar nga dalja e saj e parë e deri më tani.
Shtuar më 21/01/2021, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori