Nuk është Rihana por e dashura e Leroy Sané (FOTO LAJM)

Ylli 22 vjeçar, i Gjermanisë, Leroy Sané ka marrë disa ditë leje nga trajneri LoW për shkak se do të behët baba.

Sane është prej kohësh në një lidhje me bukuroshen Candice Brook dhe tashmë çifti do të bëhen prindër për herë të parë.

Mediat rozë kanë mbushur faqet e para të gazetave për këtë lajm të gëzueshëm por kanë vënë në pah edhe një ngjashmëri të madhe të Candice Brook me gëngëtaren e famshme Rihana.

Në foto krahasuese në të vërtetë, e dashura e Sanes ngjan si Rihana.

Kujtojmë se në fillimet e lidhjes së çiftit bëri bujë të madhe një lajm që Sane është lidhur me Rihanën por në të vërtet ishte bukuroshja, Candice Brook. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2018, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori