"Nuk fëlliqet korona me femra me shumë burra", Rudina s'ja përton komentuesit (FOTO LAJM)

Tashmë maska e "Koronavirusit" është kthyer disi edhe në modë dhe po e shohim gjithandej edhe në Instagram.

Një ndër ato që pozuan me maskën ishte edhe Rudina Dembacaj e cila mbi foto shkruan "Përshëndetje Korona".

Por duket se edhe në këtë foto si në çdo postim ndjekësit kanë gjetur vend për ti përmendur "burrat" moderatores, shkruan Albeu.com.

"Korona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra", ishte një prej komenteve të cilin Rudina ka refuzuar ta lërë pa përgjigje.

"Pra as mamin tënde", ja kthen moderatorja me siguri e acaruar nga kjo situatë./albeu.com/

Shtuar më 26/02/2020, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori