Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO)
Ish-mbrojtësi i Milanit, Adil Rami dhe modelja Pamela Anderson janë bashk.

Ata u panë të përqafuar bashk në cermoninë e trofeut UNFP-së në Francë.

Ndërkohë marrëdhënia e tyre sipas zërave ishte në krizë të thellë një vit më parë, por së fundmi Pamela u zhvendos në Francë për të jetuar afër partnerit të saj duke hedhur poshtë aludimet në lidhje me divorcin. /albeu.com/

Shtuar më 24/05/2019, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori