Nuk mungojnë në asnjë festë të Neymar, kush janë binjaket super joshëse (FOTO LAJM)

Quhen Matild dhe Paulin Tanto. Këto janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit.

Popullariteti i 26-vjeçareve po rritet në mënyrë të jashtëzakonshme, teksa së bashku regjistrojnë mbi 10 milionë ndjekës në “Instagram”.

Modelet konsiderohen ndër femratseksi në Francë dhe identifikohen si “Bombat e Bordosë”.

Bukuroshet janë rregullisht të ftuara edhe në festat e çmendura që organizon ylli i PSG-së, Nejmar.
Shtuar më 27/08/2020, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori