Oriana Sabatini tërbon ndjekësit, shfaqet mjaft joshëse (FOTO LAJM)

E nëse Dybala nuk po kalon një moment të mirë me Juventusin duke shënuar vetëm 3 gola këtë sezon në Serinë A, e dashura e tij Oriana Sabatini me profesion këngëtare, ka tërbuar ndjeksit e saj teksa shfaqet mjaft joshëse në plazh, shkruan Albeu.com.

Historia mes aktores dhe modeles Argjentinase , dhe Paulo Dybalës po shkon mjaft mirë teksa të dy duken më të dashuruar se kurrë. /albeu.com/

Shtuar më 19/02/2019, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori