Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush është vajza joshëse në timon (FOTO LAJM)

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, e ka humbur besimin tek vetja e saj sa i përket drejtimit të makinës.

Kjo lidhet dhe me aksidentin që ka bërë disa ditë më parë, ku makina iu kthye përmbys por fatmirësisht ajo përfundoi pa asnjë dëmtim.

Së fundmi mdodelja ka publikuar një video në “Instagram”, ku shfaqet brenda makinës, por këtë herë ajo ndodhet pasagjere.

Françeska ia ka besuar drejtimin e mjetit një shoqeje të saj.

Shtuar më 26/11/2020, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori