Pas vetëm një muaji lidhje, fejohet Mario Balotelli
Mario Baloteli është fejuar me yllin e televizoneve Alesia Mesina. Edhe pse sulmuesi italian ka pasur rënie në karrierën e tij kohët e fundit, 30-vjeçari ka “shënuar” gol në jetën private.

Raportohet se ai është fejuar me zeshkanen seksi, Alesia Mesina pas vetëm një muaj lidhje.

27-vjeçarja është një modele dhe influencuese me 500.000 ndjekës në Instagram.

Ajo është shfaqur në Temptation Island, Grande Fratello dhe shfaqje të tjera televizive.

Revista italiane Chi publikoi fotot e saj me Balotellin në një restorant sicilian këtë javë.

“Jam i fejuar dhe i dashuruar,”- kështu mësohet se ka thënë futbollisti për Chi.

Ai raportohet se ka takuar prindërit e Alesias në shtëpinë e tyre në Siçili.

Babai i dy fëmijëve ka qenë i lidhur më parë me modelen braziliane Dayane Mello, 31 vjeç.

“Nuk dua asnjë ndërhyrje. Le të jemi të qartë. Nuk e kam parë Dayane për ca kohë tani,”– u shpreh ai.
Shtuar më 24/09/2020, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori