Pasqyra "tradhton" Trejsi Sejdinin, kush është mashkulli në dhomën e hotelit (FOTO LAJM)

Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini njihet për fotot e saj provokuese. Bukuroshja nga Elbasani ka thënë shpesh here se është ende beqare.

Por ca foto të saj nga hoteli zbulojnë se një mashkull misterioz po qëndron në dhomë me të dhe kryen edhe punën e fotografit.

Mirëpo, pasqyra ka “tradhtuar” bukuroshen shqiptare ku shihet një mashkull në hije, duke i bërë fotot e nxehta në dhomë.

Nuk përjashtohet mundësia që djali të jetë fotografi i Trejsit, por dyhimet janë të hapura.

Prej dia ditësh, në rrjt po qarkullon lajmi se Trejsi Sejdini është në një lidhje me Don Xhonin.

Shkak janë bërë disa foto të publikuara ne rrjet, ku dyshja shfaqet duke darkuar nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Shtuar më 01/12/2020, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori