Përveç gazetarisë sportive, Qeqa ka një talent që nuk e keni ditur (VIDEO)
Padyshim Qëndresa Krelani është njëra prej gazetereve më të njohura dhe më të mira në Kosovë.

E njohur ndryshe si Qeqa, ajo i jep një dimension tjetër emisioneve sportive me analizat e saj si dhe ndeshjeve të futbollit me komentime.

Përveç kësaj, Qeqa duket se është edhe një kërcimtare e mirë.
E ftuar në emisionin "Shiko kush luan", ajo ka treguar talentin e saj edhe në kërcim.
Për më shumë, ju ftojmë ta ndiqni talentin tjetër të Qeqës./Zeri/
Shtuar më 12/10/2019, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori