Pirlo dhe Deborah, pasion i shfrenuar në plazh (FOTO LAJM)

Andrea Pirlo është një nga lojtarët më të mirë të Juventusit dhe të kombëtares italiane, i cili me magjinë e tij në përdorimin e topit ka mahnitur të gjithë.

Si të gjithë kampionët edhe fantazisti juventin ka nevojë për të "karikuar2 bateritë dhe këtë vendosi ta bënte në plazhin, Forte dei Marmi, Itali së bashku me bashkëshorten e tij, Deborah.

Çifti është fotografuar duke u puthur dhe përkëdhelur me pasion. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2013, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori