Plas tradhtia te klubi i Atalanas, futbollisti i fiksuar pas të fejuarës së shokut të skuadrës
Pëlqej
Klubi i Atalantas duket se është në disa momente të vështira si në fushë por më shumë probleme duket se ka jashtë fushës.

Bëhet fjalë për një skandal brenda skuadrës ku mediat rozë po raportojnë se blerja e janarit Ezequiel Barco është fiksuar pas të fejuarës së shokutskuadrës Brandon Vazquez.

Sipas “Clarin” Barco edhe pse është i fejuar me bukuroshen Mica Romero nuk i ka mjaftuar dhe i është vardisur Allysa Monique ku kanë shkëmbyer sëbashku mesazhe romantike dhe takime.

Ky konflikt pritet të ndikojë shumë rëndë për skuadrën e isht trajnerit të Barcelonës, Gerard Tat Martino. /albeu.com/

Shtuar më 30/07/2018, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori