"Pleshti" bën ndryshime, njihuni me Leo Messin e ri (FOTO LAJM)

Lionel Messi me nisjen e Champions Leagues duket se ka marrë nëj vendim që të ndryshojë edhe pamjen e tij të jashtme.

Nëse syri na është mësuar që ta shikojmë me mjekër yllin e Barcelonës, tashmë duhet të mësohemi edhe me pamjen tjetër të tij.

"Pleshti" argjentinas ka vendosur që ta heq mjekrën e gjatë të cilën e mbante prej shumë kohësh.

Ndërkohë në rrjetet sociale kanë filluar dhe komentet e para për të ku disa e mbështesin vendimin e tij, ndërsa të tjerë i thonë se ngjante më mirë më parë. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori