Prej një dekade së bashku, njihuni me të dashurën "bombë" të Paredes (FOTO LAJM)

Ylli i PSG Leo Paredes prej 10 vitesh është i lidhur me modelen argjentinase, Cami Galante .

Ata duken mjaft të lumur bashkë aq sa lidhja i ka rezistuar për një dekadë, shkruan Albeu.com.

Çifti gjithashtu ka dhe dy fëmijë një djalë dhe një vajzë, ndërsa Cami Galante shafqet mjaft aktive në Instagram ku numuron mbi 130 mijë follow. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2020, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori