Premtimi i madh Jessica për Immobilen nëse Lazio fiton kampionatin: Do të dhuroj një tjetër fëmijë (FOTO LAJM)

Jessica Malena, gruaja e Ciro Immobiles në lidhje direkte në Instagram me faqen "Che fatica la vita da bomber" i ka bërë një premtim bashkëshortit të saj në rast se Lazio arrin të fitojë kampionatin në këtë sezon.

Premtimi i bukuroshes Jessica është se ajo do t’i dhurojë një tjetër fëmijë Immobiles nëse Scudetto shkon për bardhekaltrit. Aktualisht çifti ka 3 vajza dhe janë shumë të lumtur sëbashku.
Shtuar më 04/05/2020, ora 11:25
Alban
e Hënë 4 Maj 2020, Ora 12:36
Jeta e tyre është më pyet gruan a bën me të puth, e leje më me bë fëmij.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori