Presidenti i Federatës Braziliane me të dashur 50 vjet më të re (FOTO LAJM)

Katherine Fontenele
Pëlqej
Thonë se dashuria nuk njeh moshë, por ky çift duket se ka thyer çdo rekord. Diferenca e moshës mes presidentit të Konfederatës Braziliane të Futbollit (CBF), Marco Polo del Nero (73), dhe të dashurës së tij të re, Katherine Fontenele (23), është plot 50 vjet.

Lajmi konfirmohet nga mediat braziliane sipas së cilave, bukuroshja e PlayBoy, e cila më parë ka patur një lidhje edhe me Ronaldinhon, ka shoqëruar të dashurin e saj gjatë udhëtimit më të fundit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Katherine ka firmosur në fundmi një kontratë me televizionin e Federacion Paulista de Futbol (FPF), e cila skadon në vitin 2015 atëherë kur mbaron edhe mandati i del Neros. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori