Provokon Flaka Krelani, vesh fustanin pa të brendshme (FOTO LAJM)

Këngëtarja Flaka Krelani është mjaf aktive në rrjetet sociale. Së fundmi fotot e saj kanë pak a shumë të njëjtin format veshjeje, i dedikohen plotësisht fustaneve të gjatë.

Njëri më i bukur se tjetri i japin Flakës një hijeshi dhe i nxjerrin në pah format e saj trupore.

Por fustani i fundit ka bërë ndryshim. Ngjyrë i zi dhe i gjatë, e tregon Flakën tepër elegante, por pala i ngjitet shumë lart dhe tregon se mund të jetë pa të brendshme.

Gjithashtu dekolteja i nxjerr hapur edhe gjoksin duke ngacmuar imagjinatën e meshkujve. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2019, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori