Puthjet më të mira të Rakitiç janë për Raquel (FOTO LAJM)

Puthja në finalen e Europa League mes dy futbollistëve të Sevilla Ivan Rakitiç dhe Daniel Carriço bënë xhiron e botës duke u komentuar në të gjitha mediat dhe bllogjet e rrjeteve sociale. Madje shumëkush ka menduar se të dy futbollistët janë gay.

Por pas një kërkimi të shpejtë mësuam se kroati është i martuar me spanjollen Raquel Mauri prillin e shkuar. Çifti ka një vajzë dhe së bashku zotërojnë një Tapas bar në Sevilla. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2014, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori