Rezarta Shkurta "lahet me flori", shikoni dhuratat e shtrenjta që i bën bashkëshorti (FOTOLAJM)

Të gjithë e dimë që Rezarta Shkurta është bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, Ermalit.

CCifti ka dhe një vajzë të vogël të quajtur Hera. Ermali jo vetëm se është një baba e bashkëshort i denjë, di gjithashtu ti vazhdojë ti vjedhë zemrën Rezartës.

Së fundmi ai i ka bërë dhuratë një byrzylyk me vlerën e 10 mijë eurove dhe një unazë 3500 eurove.

E gjitha kjo është bërë e ditur pasi Rezarta ndau me ndjkësit një foto ku shfaqte dorën me unazë dhe byrzylyk teksa mbi foto shkruante se ishte dhuratë nga bashkëshorti.

E kush nga vajzat nuk do të vdiste për një gjest si ky.
Shtuar më 24/06/2019, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori