Rikthehet emisioni sportiv, por Ilda Bejleri nuk duket gjëkundi (VIDEO)
Pak ditë më parë, moderatorja Ilda Bejleri tregoi që nuk është larguar nga “Top Channel” dhe shkak i mungesës së saj është bërë pezullimi i emisionit sportiv si pasojë e koronavirusit.

Por ajo çka bie në sy, është se në promon e rikthimit të "Procesit sportiv", Ilda Bejleri mungon.

Nuk dihet nëse nëse ajo është shkëputur nga televizioni, apo ndoshta po punon për ndonjë projekt tjetër në shtator.

Festoi ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbushi Ilda Bejleri (FOTO LAJM)

Shtuar më 03/06/2020, ora 22:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori