Roberto Mancini, pushime në Sardegna (FOTO LAJM)

Ish trajneri i Manchester City, i shkarkuar këtë fundsezoni, Roberto Mancini po kalon disa ditë pushimi me familjen e tij në ishullin e Sardegnas në Detin Mesdhe. Ish laciali ka lënë për disa ditë merkaton e verës duke i dedikuar kohë të plotë bashkëshortes dhe familjes së tij.

Që pas largimit nga City Mancini është ende papunë, megjithëse u përfol disa javë për një afrim të tij në stolin e Romës, që më pas iu besua Rudi Garcias. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2013, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori