Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes (FOTO LAJM)

Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistin Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në mediat rozë.

Çifti pranoi në heshtje romancën pasi u kapën "mat" nga ndjekësit, hërë nga fotot në të njëjtin vend e herë nga rrobat e njëjta që shkëmbenin.

Por të ketë zgjatur kaq pak romanca mes dyshes?

Në një kontroll të shpejt në Instagram aktorja dhe futbollisti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin dhe kjo çon në dyshimet se i kanë dhënë fund lidhjes./albeu.com/


Shtuar më 11/09/2020, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori