Romantik si super futbollisti, Georgina zbulon surprizën që i bëri Ronaldo (FOTO LAJM)

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo kanë shijuar mbrëmë një darkë shumë romantike në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Modelja e famshme ka postuar disa imazhe në “Instastory”, ku ka zbuluar se Cristiano e bëri akoma më të veçantë për Georginën, teksa i dhuroi asaj një buqetë me trëndafila.

“Dashuria ime, Cristiano”, shkruante Geogrina krahas fotos ku tregonte surprizën që i kishte bërë partneri i saj.
Shtuar më 27/01/2021, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori