Ronaldo, dieta është një show (VIDEO)
Thuajse një muaj më parë fenomeni i futbollit Ronaldo do të niste aventurën e tij në reality-show brazilian "Medida Certa" (Pesha ideale) për të humbur para kamerave kilet e tepërta që në atë kohë numëronin plot 118 kg.

Sipas videos që ka publikuar Marca.com, dy herë fituesi i "Topit të Artë" po bën gjithçka: biçikletë, not, vrap në ujë dhe deri te kickbox.

Por kur bëhet fjalë për vrap Ronaldo vuan shumë. Kur e pyesin se sa kohë ka pa vrapuar ai përgjigjet: "Nuk e di...shumë kohë". /albeu.com/

Shtuar më 24/10/2012, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori