Ronaldo prezanton bishën e radhës (VIDEO)
View this post on Instagram

Enjoy 😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Shpejtësi në fushë, shpejtësi dhe jashtë saj. Cristiano Ronaldo është i njohur për pasionin e tij për shpejtësinë me katër rrota dhe këtë e ka zbuluar edhe ditën e sotme.

Ai i ka shtuar koleksionit të tij një McLaren Sls me ngjyrë gri metalik.

Një "përbindësh" i rrugëve, që pritet ta frymëzojë për të arritur edhe te titulli i golashënuesit më të mirë në Seria A, pozicion që mbahet aktualisht nga Quagliarella, kundërshtarin e tij të fundit me Juventusin.

CR7 zotëron më shumë se njëzet prej tyre, për një vlerë totale që tejkalon 10 milionë euro. Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Porsche, Aston Martin dhe Rolls Royce Cullinan janë vetëm disa nga "armata" e garazhit të tij. /albeu.com./
Shtuar më 25/05/2019, ora 08:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori