Samanta "tërbon" rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike (FOTO LAJM)

Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Në imazhin e publikuar këngëtarja është shfaqur e "nxehtë" me një minifund ku të pasmet e saj "bombastike' do j’u futë imagjinatën në funksion.

Ndryshe, sa i përket muzikës Samanta po përgatitet për tregun ndërkombëtar, kënga e fundit është në gjuhën angleze dhe titullohet "My Heart’s Song".
Shtuar më 21/07/2019, ora 20:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori