Sapo u nda nga Iannone, Belen Rodriguez gjen të dashur të ri
Nuk ka kaluar shumë kohë që nga ndarja e bukuroshes Belen Rodriguez me pilotin e Moto Gp, Andrea Ianone.

Por pavarësisht kësaj, Belene mesa duket e ka gjetur dashurinë e re.

Mediat italiane kanë filluar të flasin për një marrëdhënie të Belen Rodrigez me agjentin sportiv dhe pronarin e disa bizneseveIbiza, Gabriele Giuffrida.

Madje në ditëlindjen e tij janë parë së bashku me Belen dhe disa miq të tij në Parma duke ngrënë darkë.

Një dashuri e re në horizont.../albeu.com/


Shtuar më 26/09/2018, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori