S'do ta njihni më "Kaubojsin", transformohet me operacionin për humbjen në peshë (FOTO LAJM)

Eduart Nocaji njohur gjërësisht si "Kaubojsi", ka spikatur gjithmonë për stilin e tij të veçantë.

Pesha dhe barku që i binte në sy ish-deputetit të PS, e ka bërë shpeshherë protagonist në media.

Mirëpo, kohët e fundit Ndocaj ka bërë një transformim total, duke zhdukur barkun e rrumbullakosur.

Mësohet se ai ka kryer një operacion për të humbur peshë dhe ka ardhur në formën më të mirë.

Ka qenë bashkëshortja e tij, Valentina, e cila ka shpërndarë fotot ku shfaqet dhe ndryshimi i madh i Ndocajt. Një ndryshim ky që i ka lënë të gjithë pa fjalë.
Shtuar më 11/07/2020, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori