‘Seks-bomba’ nga Brazili që po çmend internetin, befason me skuadrën e zemrës

Pëlqej
Sabrina Risa është një nga femrat më të bukur në Brazil dhe duket qartë dhe në fotothedh në profilin e saj në “Instagram”.

Shpeshherë modelja hedh foto tepër provokuese që nuk i lënë shumë vend fantazisë.

Kështu në një emision në Brazil ajo ka pohuar se është një tifozë e zjarrtë e skuadras së Kortibas.

Ndë fotot e fundit të publikuar prej saj të shumtë kanë qenë edhe tifozët e skuadrës që i kanë komentuar duke e cilësuar si tifozen më seksi të skuadrës.
Shtuar më 15/08/2018, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori