Serbëve s'do t'u pëlqejë kjo, Angela Merkel bën "shqiponjën"
Pëlqej
FIFA ka vendosur të nisë hetimin ndaj Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka pasi bënë simbolin e shqiponjës në ndeshjen me Serbinë.

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani ka postuar një foto të kancelares gjermane, Angela Merkel, ndërsa përpiqet të bëjë simbolin e shqiponjës dykrenore me dy duart e saj.

Destani shkruan në gjermanisht por Shqiri dhe Xhaka kanë goditur edhe një herë duke shkruar "faleminderit Merkel". /albeu.com/Shtuar më 24/06/2018, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori