Serie A, Top 10 wags-at më të kërkuara (FOTO LAJM)

Alessia Ventura - e dashura e Filippo Inzaghit
Futbolli bëhet edhe më i bukur për shkak të atyre, partnereve të lojtarëve. Shpesh herë ato vijnë nga bota e modës dhe kanë linja perfekte, prandaj dhe zgjidhen nga futbollistët më të famshëm.

Sot ju sjellim Top 10 femrat e ftubollit italian, të cilat janë edhe më të kërkuara në internet. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2015, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori