Sfida e radhës mes motrave, kush e veshi më bukur të kuqen (FOTO LAJM)

Marina dhe Luana edhe këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.

Që të dyja shkëlqyen në mënyrën e tyre ndërkohë që një sfidë e tillë ka shkaktuar jo pak komente në rrjet shkruan albeu.com.

Të dyja kanë moderuar programe argëtimi dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e audiencës.

Por cila nga motrat u duk më dukur?

Që të dyja aktualisht janë bjonde dhe duken shumë në formë, por vendimin e merrni ju.

Të dyja vajzat dhe veshjet e tyre i gjeni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2019, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori