"Sfida e shishes", Eva Murati bën mrekullinë (VIDEO)
Ditët e fundit është kthyer virale në rrjetet sociale, "Sfida e shishes", ku shumë njerëz përpiqen të heqin tapën e një shisheje teksa rrotullohen mbrapsht.

Sot, kësaj sfide i është bashkuar edhe moderatorja sportive, Eva Murati, transmeton "Panorama Sport"

Ajo ka postuar një video teksa gjendet mbi një varkë, dhe e ka kryer me sukses, ndërsa shkruan: “Kjo video është e bërë me dublën e parë. Ndërkohë lutesha: "bëj të realizohet me të parën, mos të turpërohem 100 herë".

Shtuar më 11/07/2019, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori