"Shef" Cavani, ja pasioni i ri i yllit uruguajan (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është një prej sulmuesve më të mirë në botë, për të cilin Paris Saint Germain shpenzoi rreth 64 milionë euro për ta marrë nga Napoli. Gjakftohtë para portës kundërshtare, elegant me topin dhe golashënues race. Ky është Edinson Cavani, bomberi uruguajan që së fundmi ka zbuluar edhe një pasion të ri: atë për kuzhinën.

Ylli i PSG-së ka postuar në rrjetet sociale disa foto teksa është duke gatuar në kuzhinën e tij.

Nuk dihet se çfarë është duke gatuar, por me siguri do të jetë ndonjë ushqim tradicional i Amerikës Latine. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori