Shënoi golin e fitores, ja si relaksohet Fabregas
Pëlqej
Cesc Fabregas ishte "heroi" i Barcelonës të martën në Champions League, duke e shënuar golin e fitores përballë skocezëve të Celtic në "Celtic Park" (0-1). Ndaj dhe e meritonte pas ndeshjes një relaks të vërtetë.


Për këtë arsye, ai ka zgjedhur një vaskë të mbushur me shkumë, respektivisht "Candy Crush", por nuk ka hezituar të luajë edhe me telefonin e tij.

Fotografia është publikuar e dashura e ish kapitenit të Arsenal, Daniella Semaan. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori