Shënon nga gjysma e fushës, tifozi fiton 20 mijë dollarë (FOTO-LAJM)

Një tifoz amerikan fitoi bastin prej 20 mijë dollarësh pasi arriti të shënonte kosh nga gjysma e fushës në ndeshjen e NBA mes Oklahoma Cityt dhe Los Angelos Clippers.

Brucker festoi pas shënimit pasi "MidFirst Bank" kishte premtuar shpërblim prej 20 mijë dollarësh për personin që shënon nga ajo distancë. Tifozi mori duartrokitje edhe nga çifti i famshëm, Jay Z dhe Beyonce.
Shtuar më 22/11/2013, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori