Shuhet tifozja 113-vjeçare e Inter (FOTO LAJM)

Ndërroi jetë në moshën 113-vjeçare Maria Radaelli, tifozja më e vjetër e skuadrës së Interit. Presidenti Massimo Moratti dhe skuadra kanë qëndruar pranë familjes për humbjen e personit të dashur.

Gjtihashtu presidenti zikaltër nuk do ta harrojë kurrë Radaellin, tifozen besnike dhe të apasionuar pas Interit dhe e falenderon për të gjithë dashurinë e treguar për ngjyrat ziklatër gjatë gjithë këtyre viteve. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2013, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori