Si e turpëroi Gjyqtarja seksi në mes të ndeshjes futbollistin (VIDEO)
Ditë më parë, gjyqtarja braziliane Fernanda Kolombo, ishte protagoniste në një ndeshje miqësore, ku veprimi i saj u bë viral në rrjetet sociale.

Ajo ftoi një futbollist, dhe teksa futi dorën në xhepin e saj kinse për ta ndëshkuar me karton, nxori një letër për të fshirë djersën nga balli, gjë që shkaktoi të qeshura në fushë, por edhe në rrjetet sociale. Për më shumë shikoni videon.

Shtuar më 02/07/2019, ora 08:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori