"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM)

Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierës gradualisht duke arritur të moderojs sot një ndër emisionet më të ndjekura në vend.

Çdo arritje e saj apo edhe thjesht një postim i vetëm është komentuar shumë, por edhe kritikuar e paragjykuar.

Kështu edhe foto e saj teksa pozon duke hypur në një makinë luksoze ku vëmëndjen e ka marrë truproja personale e moderatores, nuk ka kaluar pa u komentuar.

Të shumtë kanë qenë ndjekësit të cilët mendojnë se kjo është e tepërt për një moderatore duke e krahasuar me president dhe kruen e vendit./albeu.com/
Shtuar më 21/10/2020, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori