Skandal te United! Zaha: Nuk kam fjetur me vajzën e Moyes
Pëlqej
Wilfried Zaha, një prej tre blerjeve të Manchester United gjatë merkatos së verës, nuk ka luajtur asnjë minutë me "Djajtë e Kuq" në ndeshje zyrtare. Kjo ka bërë që në rrjetet sociale të qarkullojnë zëra sipas të cilave, tekniku David Moyes është duke u hakmarrë me talentin për shkak të lidhjes së futbollistit me vajzën e tij Lauren Moyes dhe për më tepër Moyes i ka kapur në flagrancë.


Por menjëherë ka ardhur reagimi i Zaha nëpërmjet llogaris së tij në Twitter ku mohon gjithçka duke i quajtur thjesht "thashetheme të pabaza" dhe shprehet se nuk ka fjetur me vajzën e trajnerit të tij.

Gjithësesi, se sa të vërteta janë zërat këtë e dinë vetëm Lauren dhe Wilfried.../albeu.com/Shtuar më 02/10/2013, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori