Skandali "Playboy", Gjykata shpëton Neymar-in (FOTO LAJM)

Asnjë frikë për Seleçao-t, ku qetësia që po kalojnë mund të ishte prishur nga edicioni i muajit qershor të revistës "Playboy" që titullohej, "Brunja që ka magjepsur Neymar".

Gjykata në Sao Paolo mori një vendim për ndalimin e shpërndarjes së numrit të qershorit të revistës "Playboy". Vendimi i gjykatës u shoqërua nga komenti i numrit 10 të Brazilit, për lidhjen e supozuar me Patricia Jordane, "ju publikoni vetëm gënjeshtra për jetën time".

Tashmë talenti i Brazilit mund të vazhdojë rrugëtimin në Botëror dhe e fejuara e tij, Bruna Marquezine duhet të jetë qetësuar pas vendimit të gjykatë. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2014, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori