Sportisti më i paguar në botë me një super-koleksion makinash (FOTO LAJM)

Enzo Ferrari
Boksieri amerikan Floyd Mayweather bën një jetë luksoze dhe këtë nuk nguron ta ndajë edhe me fansat e tij në rrjetet sociale. Pak më parë ai tregoi koleksionin e tij të këpucëve dhe syzeve ndësa së fundmi, ylli i ringut ka postuar në Instagram koleksionin e makinave të tij luksoze.

Mes super-makinave është vënë re një Ferrari 599 GTB Fiorano, Porsche 911 Turbo S, Lamborghini Aventador, Ferrari 458 Spider, Ferrari 458 Spider, Bugatti Grand Sport, Bugatti Veyron, Bugatti Veyron... dhe një jet privat.


Me rreth 3 euro në sekondë dhe me 105 milionë dollarë në vit 37-vjeçari është sportisti më i paguar në botë për momentin. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori